kostenloser Versand ab einem mindestbestellwert von 100€, innerhalb Deutschland

Liza në botën e çudirave

Autoren: Lewis Carroll

17,30 

Enthält 7% Umsatzsteuer
zzgl. Versand
Bei Lieferungen in Nicht-EU-Länder können zusätzliche Zölle, Steuern und Gebühren anfallen.

Bitte beachten:
Bei diesem Buch handelt es sich um keine Chest of Fandoms Sonderausgabe und hat somit keinen Farbschnitt

Nicht vorrätig

Po sikur të hyni në një botë të pazakontë, të mbushur me mrekulli dhe absurditete?

Mirëserdhët në botën e çudirave – një udhëtim magjepsës në një shteg të fshehtë të imagjinatës.

I shkruar nga Lewis Carroll, ky libër tregon historinë e një vajze të quajtur Liza, e cila njihet me një botë të çuditshme pasi ndjek një lepur të bardhë.

“Liza në botën e çudirave” është një rrëfim magjepsës për të gjitha moshat, duke ofruar një mbretëri të pasur me imagjinatë dhe reflektim mbi natyrën e logjikës dhe realitetit. Ky libër do t’ju çojë në një udhëtim të papritur, ku çdo hap mund të sjellë një ndjesi të re, një kuptim të freskët dhe një këndvështrim të ndryshuar.

Produktvideo

Interessante Artikel

Warenkorb
Dein Warenkorb ist leer.zurück zum Shop
Apply Coupon